Суббота, 21/07/2018, 14:30
Главная Регистрация Вход
Приветствую Вас, Гость · RSS
Меню сайта
Наш опрос
За кого Вы проголосовали бы сегодня ?
Всего ответов: 295
Форма входа
 ДЕПУТАТИ сельских СОВЕТОВ от Партии регионов
Депутаты сельских советов Казатинского района
от Партии регионов

Депутати сільських, селищних рад
 
 
 Депутатів сільський та селищних Рад від ПР 5 скликання:


1.     Чорноморець Марія Трохимівна – Йосипівська с/р, голова Йосипівської сільського осередку;

2.     Кривенчук Володимир Миколайович – Переможнянська с/р, голова Неменського сільського осередку;

 

3.     Лесик Яків Олександрович – Журбенецька с/р, голова Журбинецького сільського осередку;

 

4.     Гладченко Микола Миколайович – Кашперівська с/р, член Кашперівського сільського осередку;

5.     Чорноплеча Тетяна Марківна - Кашперівська с/р, член Кашперівського сільського осередку;

 

6.     Полончук Анатолій Миколайович – Пляхівська с/р, голова Пляхівського сільського осередку;

 

7.     Морозов Олег Миколайович – Козятинська с/р, голова Козятинського сільського осередку;

 

8.     Ільїн Олег Валерійович - Куманівська с/р, член Куманівського сільського осередку;

9.     Шевчук Олена Валеріївна – Куманівська с/р, член Куманівського сільського осередку;

10.                  Кондратюк Тетяна Марківна – Куманівська с/р, голова Куманівського сільського осередку;

11.                  Шевчук Анатолій Антонович – Куманівська с/р, член Куманівського сільського осередку;

12.                  Якимчук Микола Петрович – Куманівська с/р, член Куманівського сільського осередку;

 

13.                  Олійник Ольга Іванівна – Комсомольська с/р, член Комсомольського сільського осередку;

 

14.                  Степанюк Наталія Іванівна – Поличинецька с/р, голова М.Клітенського сільського осередку;

 

15.                  Яжик Зоя Андріївна – Сестренівська с/р, член Сестринівського сільського осередку;

16.                  Висоцька Ганна Михайлівна – Сестренівська с/р, голова Сестринівського сільського осередку;

 

17.                  Ференц Олександр Віталійович - Сокілецька с/р, член Сокілецького сільського осередку;

 

18.                  Костюк Ірина Анатоліївна – Збаражська с/р, голова Збаражського сільського осередку;

19.                  Галамайчук Наталія Володимирівна - Збаражська с/р, член Збаражського сільського осередку;

20.                  Шарай Олег Григорович - Збаражська с/р, член Збаражського сільського осередку;

21.                  Махиборода Іван Іванович - Збаражська с/р, член Збаражського сільського осередку.

Copyright MyCorp © 2018
Поиск
Календарь
«  Июль 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архив записей