Четверг, 15/11/2018, 22:29
Главная Регистрация Вход
Приветствую Вас, Гость · RSS
Меню сайта
Категории раздела
НОВОСТИ Казатинской РДА [1]
НОВОСТИ от ПР [0]
ЗАЯВЛЕНИЕ ЛИДЕРА ПР [38]
ЗАЯВЛЕНИЕ Партии регионов [18]
Официальные заявления Партии регионов
МЕСТНЫЕ НОВОСТИ и СОБЫТИЯ [80]
ВИДЕОНОВОСТИ [2]
Все НОВОСТИ Украины
Наши ДЕЛА [14]
ЗАЯВЛЕНИЯ и ВЫСКАЗЫВАНИЯ ОДНОПАРТИЙЦЕВ [30]
ПОЗДРАВЛЕНИЯ от НАРОДНЫХ ДЕПУТАТОВ [22]
ПОЗДРАВЛЕНИЯ от КАЗАТИНСКОЙ ПР [25]
Открытое письмо ДЕПУТАТА от ПР [1]
ВЫБОРЫ [0]
ВЫБОРЫ ПРЕЗИДЕНТА Украины 2010 [67]
Наш опрос
За кого Вы проголосовали бы сегодня ?
Всего ответов: 295
Форма входа
 Каталог статей
Главная » Статьи » МЕСТНЫЕ НОВОСТИ и СОБЫТИЯ

БУДУЄМО НОВУ ВІННИЧЧИНУ

Вінницька обласна організація Партії регіонів презентувала партійну програму соціально-економічного розвитку області на 2010-2015 рр.

Готовність відстоювати інтереси територіальних громад та дбати про добробут кожного вінничанина, – з такою метою громадськості краю Партія регіонів пропонує програму «Будуємо нову Вінниччину».

За словами голови обласної державної адміністрації, голови ВОО Партії регіонів Миколи Джиги, реалізація даної програми – це ударна п’ятирічка розбудови економіки і соціальної сфери регіону, виведення області на передові позиції в країні, якісно новий рівень життя кожного подолянина.

Обласна організація Партії регіонів ініціює прийняття програми розвитку Вінниччини і закликає всіх, хто бажає працювати на користь регіону і держави, приєднатися до нас, – заявив Микола Джига.

Партійна програма створювалася на основі експертних досліджень, статистичних показників розвитку регіону та фахових прогнозів на перспективу. У десяти розділах програми закладені реальні цифри, за які Партія регіонів як партія влади несе відповідальність.

 1. Регіональні проекти.
 2. Вінниччина – аграрний регіон.
 3. Чисте довкілля – здорова нація.
 4. Якісна освіта – заможна Україна.
 5. Дбаємо про духовний спадок.
 6. Молодь – майбутнє України.
 7. Ветеранам – повага та шана.
 8. Нові оселі – комфортне проживання.
 9. Відродимо село.
 10. Вінниччина – благодатна земля.

1-й заступник голови ВОО Партії регіонів Сергій Татусяк підкреслив, що ця програма не є догмою і передбачає зміни та доповнення.  

– Ми презентували проект «Будуємо нову Вінниччину» для загального громадського обговорення, участь у якому мають взяти усі громади – від найменшого села до обласного центру. До кінця 2010 року за участю місцевих осередків Партії регіонів для кожного міста, району, селища, села будуть розроблені свої програми розвитку, – зазначив Сергій Татусяк.

Партія регіонів разом з місцевою владою реалізовуватиме програму, спираючись на теперішні досягнення команди Президента України Віктора Януковича на Вінниччині.

А досягнуто немало: за показниками соціально-економічного розвитку Вінниччина посідає 5 місце в Україні; за підсумками діяльності агропромислового комплексу України Вінницька область займає 2 місце; середньомісячна заробітна плата становить 1 654,63 грн. і в порівнянні з відповідним періодом минулого року зросла на 19%; відбулося зменшення загальної заборгованості по заробітній платі на 4,3 млн. грн. або на 12,4%; протягом поточного року в області створено 16,8 тис. робочих місць, що у 1,5 рази перевищує показники 2009 р.; встановлено справедливі закупівельні ціни на сільськогосподарську продукцію для виробників тощо.

Протягом наступних 5-ти років влада області не збавлятиме темпи розвитку регіону і планує зосередити зусилля, зокрема, на таких проектах:

 • будівництво найсучаснішого у Європі та найбільшого в Україні заводу з виробництва керамічних виробів. Завод буде виробляти 75 млн. шт. цегли в рік, керамічні черепицю та плитку. Для будівництва цього заводу залучаються прямі іноземні інвестиції в розмірі 55 млн. євро;
 • будівництво виробничого комплексу з вирощування та переробки птиці, ВАТ «Миронівський хлібопродукт». Вартість проекту 1,5 млрд. доларів. Буде створено 10 000 нових робочих місць;
 • модернізація та розширення виробничих потужностей ТОВ «Люстдорф» в м. Іллінці. Вартість проекту 75 млн. грн. Річні прогнозовані обсяги виробництва 290 млн. грн.;
 • реконструкція фармацевтичного виробництва «Сперко Україна». Вартість проекту 62 млн. грн.;
 • будівництво цеху виробництва сухого знежиреного молока на ЗАТ «Бершадьмолоко» (с.Флорино, Бершадський район). Вартість проекту 15 млн. грн. Прогнозні обсяги виробництва – 15 тон готової продукції на добу;
 • реконструкція та розширення цеху мокрого збагачення каоліну ЗАТ «Глуховецький каоліновий завод» (Козятинський район). Вартість проекту 80 млн. грн.

У соціальній галузі акцент ставиться на покращення інфраструктури кожної територіальної громади – будівництво доріг, водогонів, каналізаційної мережі, забезпечення питною водою, освітленням, громадським транспортом тощо.

Зокрема, планується завершити будівництво та ввести в експлуатацію 9 шкіл, які покращать умови навчання 4700 учнів; буде побудовано 100 дитячих спортивних майданчиків в районах області; здійснено заміну 163 км теплових мереж, заміну та відновлення 589 ліфтів; побудовано 103 км водопровідних мереж, здійснено поетапний ремонт 325 км комунальних водопровідних мереж та 124 км комунальних каналізаційних мереж; буде здійснено капітальні ремонти 100% сільських та селищних будинків культури; започатковано обласну акцію «Бізнес Вінниччини вирішує першочергові проблеми ветеранів Великої Вітчизняної війни»; відремонтовано 1232 Меморіали слави та пам’ятники, які присвячені героям Великої Вітчизняної війни тощо.

– Все, що заплановано у програмі «Будуємо нову Вінниччину», є логічним продовженням політики Президента та Уряду України, спрямованої на подолання кризи в регіоні, створення стабільної системи соціально-економічного зростання, подальшого сталого розвитку, забезпечення гідного життя, надійного соціального захисту всіх без виключення вінничан, – зазначив голова ОДА Микола Джига. –Для цього потрібен час, взаєморозуміння людей і влади, чесність і порядність в їхніх стосунках. Знаю, це нелегкий шлях, проте єдиноможливий. Тільки він приведе нас до бажаного результату, забезпечить наше майбутнє, комфортне життя людей похилого віку, молоді та всіх інших верств населення.


Олександра ПетрашИсточник: http://vinpr.org/news/2010/09/15
Категория: МЕСТНЫЕ НОВОСТИ и СОБЫТИЯ | Добавил: kazatin_pr (19/09/2010) W
Просмотров: 549 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2018
Поиск
Архив записей