Четверг, 15/11/2018, 22:29
Главная Регистрация Вход
Приветствую Вас, Гость · RSS
Меню сайта
Категории раздела
НОВОСТИ Казатинской РДА [1]
НОВОСТИ от ПР [0]
ЗАЯВЛЕНИЕ ЛИДЕРА ПР [38]
ЗАЯВЛЕНИЕ Партии регионов [18]
Официальные заявления Партии регионов
МЕСТНЫЕ НОВОСТИ и СОБЫТИЯ [80]
ВИДЕОНОВОСТИ [2]
Все НОВОСТИ Украины
Наши ДЕЛА [14]
ЗАЯВЛЕНИЯ и ВЫСКАЗЫВАНИЯ ОДНОПАРТИЙЦЕВ [30]
ПОЗДРАВЛЕНИЯ от НАРОДНЫХ ДЕПУТАТОВ [22]
ПОЗДРАВЛЕНИЯ от КАЗАТИНСКОЙ ПР [25]
Открытое письмо ДЕПУТАТА от ПР [1]
ВЫБОРЫ [0]
ВЫБОРЫ ПРЕЗИДЕНТА Украины 2010 [67]
Наш опрос
За кого Вы проголосовали бы сегодня ?
Всего ответов: 295
Форма входа
 Каталог статей
Главная » Статьи » МЕСТНЫЕ НОВОСТИ и СОБЫТИЯ

Доповідь голови Козятинської районної організації ПАРТІЇ РЕГІОНІВ на ХІІІ районній конференції
Шановні делегати, запрошені та
представники громадськості !

Дорогі мої регіонали!

Дозвольте мені в першу чергу поздоровити Вас із великою перемогою нашого лідера – ВІКТОРА ФЕДОРОВИЧА ЯНУКОВИЧА на виборах Президента України. Це означає, що та ідея справедливості, консолідації суспільства, наближення нашого життя до європейських принципів, створення ефективної системи соціального захисту та охорони здоров’я, забезпечення доступності і якості освіти та стимулювання інноваційного розвитку України поступово буде втілена в життя. В цій великій (без перебільшення) перемозі є часточка нашої з Вами праці. Адже ми протистояли брехні, щоденній чорній агітації, нам не вірили іноді навіть наші друзі і родичі. 20% підтримки отримав наш Президент у Козятинському районі. Добре це чи погано? Якщо розглядати з точки зору, того, що наша область і район взагалі, як кажуть - «помаранчево-сердечні», то це ніби й непогано тай порівняно з містом Козятином, де взяли результат значно нижчий, наш показник кращий, але це не показник переможної партії. Конкретніше на результатах виборів Президента зупиниться керівник виборчого штабу - Гудзовський Б.А, а я в свою чергу, хочу Вас зорієнтувати на значно кращий відсоток на майбутніх виборах. Я віддаю собі звіт про те, що вибори восени 2010 поставлять оцінку діям влади в районі, але саме Ви повинні пропагувати позитивні зрушення, які демонструє центральна влада. Темп роботи Президента та Уряду дають нам всім надію на швидке зрушення в розвитку суспільства. Підтримка дій Президента серед громадськості і невпинно зростає, адже Янукович демонструє високий професіоналізм управління державою і саме це ми повинні щодня озвучувати у будь-якому спілкуванні. Адже на виборах Президента все відбулося саме так як ми хотіли. Янукович – Президент, Микола Васильович Джига – наш губернатор, О.І. Лавренюк – голова райдержадміністрації. Позаду залишились часи переслідувань, судів наших одно партійців, безпідставних перевірок та «травлі». Президент сказав – «до влади прийшли професіонали і нам немає коли вчитися ми прийшли працювати і піднімати країну із бідності». І саме ці слова повинні бути для кожного з нас основоположними у щоденній роботі над здійсненням планів нашого Президента і рішень ІІ етапу ХІІ з’їзду .
На ХІІ з’їзді Прем'єр-міністра Миколу Азарова обрали одноголосно головою Партії регіонів . Кандидатуру Миколи Азарова вніс Президент України Віктор Янукович. Ще делегати з'їзду одноголосно проголосували за те, щоб Президент України Віктор Янукович став почесним лідером Партії регіонів. На що він висловив свою вдячність за довіру І пообіцяв бути завжди поряд з нами, звітувати перед нами, а насамперед - звітувати перед українським народом. І зазначив, що докладе всі зусилля для об’єднання України., проведе необхідні реформи в Україні, стабілізує ситуацію в економіці. Приведе до влади професіоналів. Бо на цих виборах ми отримали мандат довіри на те, щоб змінити нашу країну , зробити її привабливою для життя і праці. Новий курс Президента орієнтований на відновлення громадянського діалогу, розвиток демократичних інститутів, забезпечення усталеного економічного зростання та високого рівня життя громадян. Саме Партія регіонів має стати політичним провідником реформи місцевого самоврядування бо наш девіз «Сильні регіони – сильна країна». Ключовими моментами нового курсу має стати реформа українського судочинства, податкова і банківська реформа, нарощування інвестиційних складових державного бюджету., створення сприятливого середовище для бізнесу, і саме головне розвиток соціальної сфери, реформа пенсійної системи. Сьогодні Партія регіонів склала головну політичну базу для нового реформаторського курсу влади і покладає на нас з вами дуже високу відповідальність. Ми, в умовах високого темпу і організованості, зобов’язані показати ефективну роботу і злагодженість дій партії влади з усіма учасниками громадянського суспільства.
Районна організація Партії Регіонів повністю підтримує дії Президента України, про що йшлося на засіданнях ради партії (яких відбулося вже 3 в після виборчий період) .
1. Першим і основним завданням нашої організації на сучасному етапі повинно стати розбудова Партії Регіонів в Козятинському районі. Ми повинні , в першу чергу для себе, зрозуміти, що ми представники партії влади, що наші дії жодним чином не повинні компрометувати честь партії. До наших лав нам потрібно залучити кращих представників трудових колективів, керівного складу району, нашу молодь, але це повинні бути ті люди, які повністю підтримують політику Партії регіонів і згодні працювати на її імідж і підтримку.
Найзапеклішими опонентами нашого почесного лідера – Януковича В.Ф. та голови Партії Регіонів – Азарова Миколи Яновича - є БЮТ і саме членів цієї політичної сили ми повинні усунути від усіх владних посад, тому що це «лазутчики», котрі із середини будуть псувати наш імідж і авторитет. ( Приклад про відділ внутрішньої політики). Їхній лідер – екс- прем’єр пані Тимошенко буквально в п’ятницю на телеканалі ІНТЕР «пройшлась »по керівництву країни, як кажуть «по-взрослому», є інформація про те, що їх організації отримують прямі вказівки по компрометації нашого курсу. То чи потрібно брати в КОМАНДУ людей, які готові щохвилини поставити підніжку. У нас є багато людей – наших одно партійців, які сьогодні готові взяти на себе відповідальність і працювати на імідж Президента. Я не стою на позиції щоб людей, скажімо бютівців, позбавити взагалі роботи, бо сама знаю як лишитись без роботи, але запропонувати їм інші посади, які не впливають на політику держави. Співпраця з радикальними політичними представниками (БЮТ, «Свобода», Фронт Змін, НУНС) ми можемо працювати тільки після того, як ці люди публічно заявлять про вихід із вищезгаданих політ сил, стануть кандидатами на вступ до нашої партії із випробувальним терміном. (Більш детально на кадровій політиці зупиниться Садовий)

2. Шановні одно партійці, ми вже знаємо, що вибори до органів місцевого самоврядування всіх рівнів, вже не за горами, а враховуючи відпускну кампанію то часу залишилось обмаль. Наша основна задача сьогодні – це максимальна участь наших членів партії у виборах до місцевих рад, це максимальна участь наших одно партійців у виборах на посади голів сільських і селищних рад. Ми партія влади, і владу повинні брати на місцях, і якщо Ви думаєте, що нам готові віддати сьогодні владу на місцях, то Ви помиляєтесь. Ми повинні бути готові знову пройти через бруд, брехню і супротив наших опонентів. Працювати з громадами потрібно уже сьогодні. Хоч ще немає змін до Закону про вибори, але те, що ці вибори пройдуть по змішаній системі – це однозначно, тому потрібно попрацювати не тільки над партійними списками а й визначитись з кандидатами, хто може змагатись за місце в радах за можоретарним принципом. Ці вибори будуть проходити повністю за місцевий ресурс, тобто коштів із Центру на те, щоб ми стали з Вами депутатами ніхто платити не буде, ми самі будемо і кандидатами, і спостерігачами і агітаторами. Я бачу в цьому логіку, адже якщо ми хочемо впливати на хід розвитку подій у своєму селі, селищі, районі, то самі повинні бути в цьому зацікавлені. На сьогодні ще не все зрозуміло з оплатою виборчих штабів, поки що з 22 червня оплачується одна посада – керівника штабу, надіюсь, що після обласної конференції буде більш зрозумілою ситуація. Але для роботи штабу потрібно буде залучати ресурс діючих депутатів і кандидатів у депутати – це однозначно.
3. Станом на 1 липня кожна первинна організація повинна визначитись із кандидатами на всі виборчі посади в органи місцевого самоврядування і повідомити виборчий штаб (Гудзовського Б.А) для того, щоб на черговому засіданні ради РО ПР ми провели затвердження кандидатів. Хочу звернути особливу увагу на партійну дисципліну. Якщо з Вас вимагається інформація на визначений термін, то зміна цього терміну не допустима. Буквально в понеділок буде вирішене питання про приміщення офісу і виборчого штабу РО ПР телефон буду той же: 2-42-05, буде працювати і штабний мобільний, так що приступаємо в притул до виборів. Із позитивного моменту хочу Вас запевнити, що ми будемо працювати окремо від міського штабу, що на мій погляд позитивно вплине на нашу з Вами роботу.
4. За всіма виборчими дільницями потрібно закріпити кандидатів у депутати райради та облради (також діючих депутатів), з метою вивчення електоральної думки, щодо рейтингу ПР.
5. Всім головам партійних осередків хоча б один раз на місяць інформувати громадськість, щодо роботи партійного осередку та заходів і міроприємств, які відбуваються в партосередку через місцеві засоби масової інформації. Використовувати інформ- вісники, дошки оголошень (якщо такі є в населеному пункті) шляхом випуску та друкування листівок.
6. Налагодити постійний зв'язок з куратором виборчої дільниці (хоча б раз на тиждень, з метоб двохстороннього інформування про стан справ). Виборчим штабом буде розроблено графік співбесід і консультацій по групам дільниць – це повинно сприяти активізації роботи на кожній дільниці.
7. Спільно із районним штабом (Гудзовський Б.А) визначитись із старшими дільниць від ПР по кожній виборчій дільниці.
8. По кожному партійному осередку необхідно визначитись із кадровим резервом (запропонуйте на своє місце резервну кандидатуру).

НУ І НА ЗАВЕРШЕННЯ: Готуючись до конференції, я мала на меті скласти із себе повноваження голови Районної організації ПР, але порадившись із депутатською фракцією регіоналів у районній раді, (котрі одноголосно висловились проти цій моїй ідеї)- я прийняла остаточне рішення працювати над іміджем ПР на посаді голови районної організації. Враховуючи те, що тільки в жовтні минулого року Ви мені довірили цю важливу ділянку роботи терміном на 4 роки, і те, що саме будучи в рядах партії у важкі для неї часи я не сховалася в бізнесі чи іншій політ силі, а відкрито боролася за авторитет ПР в нашому районі, жодного разу не схибивши і не продавши вибраної мети, я не візьму гріх перед своєю совістю і не складу повноважень. А через 3 роки, коли сплине термін моєї каденції, Ви , шановні мої одно партійці, зможете дати оцінку моєї роботи на звітно-виборчій конференції і вирішити – чи потрібен Вам такий лідер.

Источник: http://авторський матеріал

Категория: МЕСТНЫЕ НОВОСТИ и СОБЫТИЯ | Добавил: Lana (28/06/2010) | Автор: Аліна Анатоліївна Діденко E
Просмотров: 485 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2018
Поиск
Архив записей