Четверг, 15/11/2018, 22:27
Главная Регистрация Вход
Приветствую Вас, Гость · RSS
Меню сайта
Категории раздела
НОВОСТИ Казатинской РДА [1]
НОВОСТИ от ПР [0]
ЗАЯВЛЕНИЕ ЛИДЕРА ПР [38]
ЗАЯВЛЕНИЕ Партии регионов [18]
Официальные заявления Партии регионов
МЕСТНЫЕ НОВОСТИ и СОБЫТИЯ [80]
ВИДЕОНОВОСТИ [2]
Все НОВОСТИ Украины
Наши ДЕЛА [14]
ЗАЯВЛЕНИЯ и ВЫСКАЗЫВАНИЯ ОДНОПАРТИЙЦЕВ [30]
ПОЗДРАВЛЕНИЯ от НАРОДНЫХ ДЕПУТАТОВ [22]
ПОЗДРАВЛЕНИЯ от КАЗАТИНСКОЙ ПР [25]
Открытое письмо ДЕПУТАТА от ПР [1]
ВЫБОРЫ [0]
ВЫБОРЫ ПРЕЗИДЕНТА Украины 2010 [67]
Наш опрос
За кого Вы проголосовали бы сегодня ?
Всего ответов: 295
Форма входа
 Каталог статей
Главная » Статьи » ЗАЯВЛЕНИЕ Партии регионов

Національні збори депутатів рад усіх рівнів

Учасники зборів - депутати рад усіх рівнів, сільські, селищні, міські голови та народні депутати України схвалюють політичний курс Президента України В.Ф. Януковича на здійснення системних реформ, що охоплюють всі сфери життя країни з метою перетворення України в демократичну, економічно розвинену соціальну державу, в якій кожен громадянин має умови для самореалізації та розвитку. Збори підтримують практичні заходи Президента та Уряду країни на гуманізацію суспільства, модернізацію економіки, проведення виваженої міжнародної політики.

Учасники зборів схвально відмічають позитивні зрушення, що пов'язані з наведенням порядку, відновленням керованості країною, злагодженої, ефективної роботи різних гілок державної влади. Це створило умови для подолання кризових явищ в економіці та державних фінансах, одержаних в спадщину від попереднього керівництва країни, стабілізації ситуації та започаткування поступового піднесення в соціально-економічній сфері.

Минулі місцеві вибори наочно продемонстрували зміцнення довіри виборців до дій Президента, Уряду країни та висунутих нашою політичною силою кандидатів. Зараз у радах усіх рівнів налічується біля 83 тисяч депутатів від Партії регіонів, кожен третій обраний депутат є представником нашої політичної сили.

Ми повністю усвідомлюємо, що саме в областях, районах, містах, селищах та селах зосереджений людський капітал, створюється національне багатство, стверджується сьогодення і визначається майбутнє країни.

Сильні регіони – міцна держава.

Це покладає на нас – депутатів рад усіх рівнів особливу відповідальність за практичне втілення курсу Президента України В.Ф. Януковича, діючої влади та завдань, викладеннях в промові Прем'єр-міністра України М.Я. Азарова на нинішніх зборах.

З метою забезпечення безумовного виконання цих завдань збори вважають за необхідне:

1. Зміцнювати єдність депутатських фракцій Партії регіонів у радах усіх рівнів. Спрямувати зусилля депутатів на підтримку та реалізацію реформ, що започатковані Президентом України   В.Ф. Януковичем, Урядом країни. Кожен депутат повинен стати безпосереднім провідником практичного втілення Програми Президента „Україна для людей”.

2. Всі депутати – представники Партії регіонів та депутатські фракції нашої партії повинні наполегливо добиватися об'єднання здорових сил у радах, забезпечення більшості при вирішенні гострих проблем територій, раціонального використання бюджетних коштів, запобігати порушенням законодавства, корупції, розкраданню земельних ресурсів та іншого народного добра. Особливу увагу звернути на соціальний захист малозабезпечених верств населення при впровадженні у життя окремих вимушених непопулярних реформ. У тісному зв'язку з місцевими організаціями Партії регіонів постійно проводити широку роз'яснювальну роботу, щодо необхідності та суті цих дій. Надавати рішучу відсіч різного роду політичним демагогам та популістам.

3. Вважати за доцільне у зв'язку з невідкладністю та стрімким впровадженням змін в усіх сферах суспільно-політичного життя країни значно підсилити взаємодію депутатів рад різних рівнів, партійних та державних органів знизу до верху з метою участі усіх цих ланок у практичній реалізації реформ, започаткованих керівництвом країни, передвиборчих програм регіональних партійних організацій, своїх особистих зобов’язань перед виборцями. Це дозволить забезпечити своєчасний зворотній зв'язок, уникнути можливих помилок та непорозумінь, соціальної напруги у суспільстві.

Учасники зборів закликають усіх депутатів країни, незалежно від їх політичних уподобань, припинити нагнітання протистояння та соціальної напруги у суспільстві, безпідставну критику, що підриває авторитет країни у світі, налагодити конструктивну взаємодію задля блага народу України.Источник: http://vinpr.org
Категория: ЗАЯВЛЕНИЕ Партии регионов | Добавил: kazatin_pr (02/04/2011) W
Просмотров: 300 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2018
Поиск
Архив записей