Понедельник, 22/10/2018, 20:20
Главная Регистрация Вход
Приветствую Вас, Гость · RSS
Меню сайта
Категории раздела
НОВОСТИ Казатинской РДА [1]
НОВОСТИ от ПР [0]
ЗАЯВЛЕНИЕ ЛИДЕРА ПР [38]
ЗАЯВЛЕНИЕ Партии регионов [18]
Официальные заявления Партии регионов
МЕСТНЫЕ НОВОСТИ и СОБЫТИЯ [80]
ВИДЕОНОВОСТИ [2]
Все НОВОСТИ Украины
Наши ДЕЛА [14]
ЗАЯВЛЕНИЯ и ВЫСКАЗЫВАНИЯ ОДНОПАРТИЙЦЕВ [30]
ПОЗДРАВЛЕНИЯ от НАРОДНЫХ ДЕПУТАТОВ [22]
ПОЗДРАВЛЕНИЯ от КАЗАТИНСКОЙ ПР [25]
Открытое письмо ДЕПУТАТА от ПР [1]
ВЫБОРЫ [0]
ВЫБОРЫ ПРЕЗИДЕНТА Украины 2010 [67]
Наш опрос
За кого Вы проголосовали бы сегодня ?
Всего ответов: 295
Форма входа
 Каталог статей
Главная » Статьи » МЕСТНЫЕ НОВОСТИ и СОБЫТИЯ

"Молоді регіони" в Козятині.


     В м. Козятин відбулися  збори щодо перетворення Козятинської міської організації СМРУ в Козятинськуиміську молодіжну громадську організацію «Молоді регіони».

          На збори прибули представники молоді міста, студенти Козятинського ВПУзт. В роботі зборів взяли участь і виступили: депутат Козятинської міської ради, заступник голови Козятинської міської організації Партії регіонів Нікіфоров Д.О., член правління Вінницької обласної молодіжної громадської організації «Молоді регіони» Мендусь М.О., керівник апарату Козятинської міської організації Партії регіонів Гуменюк Н.Ф. та спеціаліст апарату Козятинської міської організації Партії регіонів Коломієць Г.Ф.

      На початку зборів Максим Мендусь., у своєму зверненні, акцентував увагу на тому, що на молодь Партії регіонів покладаються великі надії, за молоддю – майбутнє, та лише від них залежить яким буде життя майбутніх поколінь.

      Керівник апарату Козятинської МОПР Наталія Гуменюк  у своєму виступі підвела підсумки минулорічної виборчої кампанії, ознайомила учасників зібрання з актуальними проблемами сьогодення, закликали членів молодіжної організації долучитися до політичного життя міста.

            Також виступили голова Козятинської міської ГО СМРУ Олег Недамовний,я кий наголосив тезу щоб про молодь та її організації памятали  завжди, а не тільки коли розпочинаються передвиборчі перегони.
         Голова парламенту міського ліцею Олена Бжезицька звернула увагу присутньої молоді на проблеми міста та роль молоді в їх вирішені.


       На посаду голови Козятинського міського осередку Вінницької обласної молодіжної Громадської організації «Молоді регіони» було обрано Дуку Дениса Олександровича – молоду, енергійну людину, яка позитивно зарекомендувала себе на виборах до місцевих рад.


       Заступниками було обрано Сенчука Олександра Валерійовича, Немомовного Олега Петровича та Бржезіцьку Олену Олегівну.

       По закінченню зборів учасники ще довго не розходились, обговорюючи актуальні питання життя молоді міста, ставлячи плани та шляхи його реалізації. Питання, які обговорювалися на зборах не залишили байдужими присутніх і тому віриться, що новостворена громадська організація швидко стане відомою і популярною в місті.

       Засновники організації ініціювали вже на установчих зборах проведення 16 квітня міського суботника по очистці першоджерела річки Гуйва, яка бере початок в місті Козятині і запрошують всіх небайдужих приєднатися до цієї акції.
Категория: МЕСТНЫЕ НОВОСТИ и СОБЫТИЯ | Добавил: kazatin_pr (07/04/2011) W
Просмотров: 482 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2018
Поиск
Архив записей