Воскресенье, 23/09/2018, 23:47
Главная Регистрация Вход
Приветствую Вас, Гость · RSS
Меню сайта
Категории раздела
НОВОСТИ Казатинской РДА [1]
НОВОСТИ от ПР [0]
ЗАЯВЛЕНИЕ ЛИДЕРА ПР [38]
ЗАЯВЛЕНИЕ Партии регионов [18]
Официальные заявления Партии регионов
МЕСТНЫЕ НОВОСТИ и СОБЫТИЯ [80]
ВИДЕОНОВОСТИ [2]
Все НОВОСТИ Украины
Наши ДЕЛА [14]
ЗАЯВЛЕНИЯ и ВЫСКАЗЫВАНИЯ ОДНОПАРТИЙЦЕВ [30]
ПОЗДРАВЛЕНИЯ от НАРОДНЫХ ДЕПУТАТОВ [22]
ПОЗДРАВЛЕНИЯ от КАЗАТИНСКОЙ ПР [25]
Открытое письмо ДЕПУТАТА от ПР [1]
ВЫБОРЫ [0]
ВЫБОРЫ ПРЕЗИДЕНТА Украины 2010 [67]
Наш опрос
За кого Вы проголосовали бы сегодня ?
Всего ответов: 295
Форма входа
 Каталог статей
Главная » Статьи » ЗАЯВЛЕНИЕ ЛИДЕРА ПР

Віктор Янукович: Я дуже сподіваюся на активну участь профспілок у наведенні порядку в державі

Під час сьогоднішньої зустрічі з представниками Всеукраїнських професійних спілок та професійних об’єднань Президент України Віктор Янукович наголосив, що непрості завдання, які сьогодні стоять перед ним як Главою держави, він зможе виконати лише за широкої підтримки суспільства, всіх громадян України.

Серед найбільш непростих завдань Віктор Янукович назвав ефективне використання всіх наявних у країні ресурсів, у тому числі й бюджетних. На думку Глави держави, головна проблема полягає у високому рівні корупції серед тих, хто має доступ до цих ресурсів, розпорядників бюджетних коштів.

«Це стало звичкою і набрало дуже великих обертів за останні п’ять років. Сьогодні це той тягар, який несе на собі країна», – сказав він.
 

Зважаючи на це, Глава держави пообіцяв проводити ефективну боротьбу з корупцією «Я обов’язково використаю з максимальною ефективністю існуюче антикорупційне законодавство. Буде створено необхідний державний орган, який займатиметься цими питаннями, вдосконалена існуюча законодавча база. Це, безперечно, дасть нам з вами можливість ефективно використовувати всі державні ресурси».

Віктор Янукович також пояснив причини свого рішення про скорочення штату Адміністрації Президента України та деяких видатків. «Я знаю, що є різні точки зору на моє рішення про скорочення штату Адміністрації Президента і рішення про скорочення власного окладу. У зв’язку з цим хочу сказати – це не данина моді, це цілком закономірна реакція з огляду на нинішній стан державних фінансів і економіки».
 

Президент зазначив, що дав доручення про скорочення видатків на утримання владних структур різних рівнів.

«Я сказав кожному губернатору, міністрам – мова не йде про погіршення роботи та показників її ефективності. Мова йде про наведення порядку. І починати тут треба з самих себе», – підкреслив Віктор Янукович.
 

Підсумовуючи сказане, Глава держави зазначив, що дуже сподівається на активну участь профспілок у наведенні порядку в державі.


Источник: http://www.president.gov.ua/
Категория: ЗАЯВЛЕНИЕ ЛИДЕРА ПР | Добавил: kazatin_pr (19/03/2010) W
Просмотров: 345 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2018
Поиск
Архив записей