Понедельник, 22/10/2018, 20:19
Главная Регистрация Вход
Приветствую Вас, Гость · RSS
Меню сайта
Категории раздела
НОВОСТИ Казатинской РДА [1]
НОВОСТИ от ПР [0]
ЗАЯВЛЕНИЕ ЛИДЕРА ПР [38]
ЗАЯВЛЕНИЕ Партии регионов [18]
Официальные заявления Партии регионов
МЕСТНЫЕ НОВОСТИ и СОБЫТИЯ [80]
ВИДЕОНОВОСТИ [2]
Все НОВОСТИ Украины
Наши ДЕЛА [14]
ЗАЯВЛЕНИЯ и ВЫСКАЗЫВАНИЯ ОДНОПАРТИЙЦЕВ [30]
ПОЗДРАВЛЕНИЯ от НАРОДНЫХ ДЕПУТАТОВ [22]
ПОЗДРАВЛЕНИЯ от КАЗАТИНСКОЙ ПР [25]
Открытое письмо ДЕПУТАТА от ПР [1]
ВЫБОРЫ [0]
ВЫБОРЫ ПРЕЗИДЕНТА Украины 2010 [67]
Наш опрос
За кого Вы проголосовали бы сегодня ?
Всего ответов: 295
Форма входа
 Каталог статей
Главная » Статьи » МЕСТНЫЕ НОВОСТИ и СОБЫТИЯ

Вінниччина займає перше місце за темпами соціально-економічного розвитку серед регіонів України


   Про це зазначили керівники головного управління економіки облдержадміністрації на прес-конференції, яка відбулася 1 березня.
     За словами заступника начальника головного управління економіки Н. Насіковської спостерігається позитивна динаміка галузевого розвитку економіки, що підтверджується зростанням обсягів виробництва. Особливо позитивним приростом характеризується розвиток малого підприємництва. Надходження до місцевих бюджетів від діяльності малого бізнесу зросли на 60,5 млн. грн. або на 21,2%, а їх частка в загальних надходженнях становить 21% або 345,6 млн. грн. Також є позитивною динаміка розвитку фермерських господарств, адже станом на 1 липня 2010 року їх зареєстровано 1635, що на 9 більше, ніж у 2009 році. Щорічно їх кількість збільшується на 3-5%. За кількістю фермерських господарств Вінницька область посідає 8 місце серед областей України.
    Як повідомила заступник начальника головного управління економіки облдержадміністрації Тетяна Ляхович, за підсумком січня 2011 року рівень виробництва промислового сектору економіки перевищив минулорічні показники на 10,4%.
Проблемою у питаннях виплати заробітної плати досі залишається її заборгованість. Загальна сума аборгованості зросла на 10% і становить 20,4 млн. грн. у області. На сьогодні найбільшу заборгованість мають Липовецький, Чечельницький, Тивірівський, Могилів-Подільський райони та міста Вінниця і Ладижин. Проте розглядаючи ці дані у всеукраїнському контексті, можна з упевненістю сказати, що Вінницька область далеко не на першому місці і питання із ліквідації заборгованості із виплати заробітної плати активно вирішуються.
    Начальник головного управління економіки облдержадміністрації Андрій Гижко детально прокоментував питання інвестицій в розвиток промисловості області у 2011 році. Він зазначив, що сьогодні внутрішні інвестиції переважають зовнішні. Але, не зважаючи на це, зацікавленість в іноземних інвесторах значно більша. Якщо аналізувати інвестиційні вкладення, то можна відзначити, що внутрішній інвестор більш мотивований, а іноземні інвестиції разом із собою вносять новітні технології, що дозволяють значно зменшити енергозатрати і, як результат, скоротити фінансові витрати. За словами А. Гижка у поточному році планується розпочати реалізацію 18 крупних проектів загальною вартість у 5 млрд. гривень. Особливість інвестиційних проектів полягає у тому, що вони є довготривалими. Задля полегшення реалізації інвестиційних проектів з 1 січня 2012 року вступає в силу законодавство про єдине інвестиційне вікно.

за матеріалами
http://www.vin.gov.ua
Источник: http://www.vin.gov.ua
Категория: МЕСТНЫЕ НОВОСТИ и СОБЫТИЯ | Добавил: kazatin_pr (02/03/2011) W
Просмотров: 266 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2018
Поиск
Архив записей