Понедельник, 22/10/2018, 20:20
Главная Регистрация Вход
Приветствую Вас, Гость · RSS
Меню сайта
Категории раздела
НОВОСТИ Казатинской РДА [1]
НОВОСТИ от ПР [0]
ЗАЯВЛЕНИЕ ЛИДЕРА ПР [38]
ЗАЯВЛЕНИЕ Партии регионов [18]
Официальные заявления Партии регионов
МЕСТНЫЕ НОВОСТИ и СОБЫТИЯ [80]
ВИДЕОНОВОСТИ [2]
Все НОВОСТИ Украины
Наши ДЕЛА [14]
ЗАЯВЛЕНИЯ и ВЫСКАЗЫВАНИЯ ОДНОПАРТИЙЦЕВ [30]
ПОЗДРАВЛЕНИЯ от НАРОДНЫХ ДЕПУТАТОВ [22]
ПОЗДРАВЛЕНИЯ от КАЗАТИНСКОЙ ПР [25]
Открытое письмо ДЕПУТАТА от ПР [1]
ВЫБОРЫ [0]
ВЫБОРЫ ПРЕЗИДЕНТА Украины 2010 [67]
Наш опрос
За кого Вы проголосовали бы сегодня ?
Всего ответов: 295
Форма входа
 Каталог статей
Главная » Статьи » МЕСТНЫЕ НОВОСТИ и СОБЫТИЯ

Вінницький регіон ПЕРЕМАГАЮТЬ СИЛЬНІ
          Учора у Вінниці відбулася ХV конференція обласної організації Партії регіонів, яка вирішила ряд внутріпартійних питань. Керівником обласного осередку партії обрано голову обласної державної адміністрації Миколу Васильовича Джигу.
           Про завдання партії влади в нинішніх складних умовах вів мову заступник голови обласної партійної організації І. М. Кревський, наголосивши, що нинішньою владою державу прийнято від попередників у жахливому стані. У 2009 році відбулось на 215% падіння виробництва внутрішнього валового продукту, втричі зросли державні борги, на третину зменшились запаси золота в державній скарбниц, знецінилась гривня. Попередньою владою було втрачено контроль над економікою. Наша країна найбільше постраждала від світової економічної кризи...
         Завдання стоїть в тому, щоб повернути розвиток держави у цивілізоване русло і за 5 років подвоїти доходи громадян, а за десять - вдвічі наростити виробництввво внутрішнього валового продукту...
Про майбутні вибори до місцевих органів влади вів мову С. П. Татусяк, який переконаний, що країна так розвиватиметься, які будуть представники народовладдя на місцях, бо саме місцева влада найближча до людських потреб.
Голова обласної державної адміністрації М. В. Джига назвав пріоритетні завдання влади у нинішній час, головним з яких є створення робочих місць.
           Чіткою і зваженою має бути робота з людьми. Чиновники раз і назавжди повинні зрозуміт, що влада існує для людей, а не люди для влади. Авторитет кожного чиновника визначається його ставленням до людей.
Хоча Вінницька область займає перше місце в Україні по залученню іноземних інвестицій, але потрібно активніше розвивати інфраструктуру. Поблизу Ладижина ведеться будівництво комплексу з виробництва м’яса птиці продуктивністю 310 тис. т м’яса на рік. Розширює свої виробничі потужності фірма "Рошен". Ведеться мдеернізація аеропорту в с. Гавришівка.
Оголошено бій корупції у правоохоронних органах та органах державної влади. У системі ДЗК було створено кілька комерційних структур, які відмивали людські гроші. Проти таких структур порушено кілька кримінальних справ.
У цьому році буде завершено будівництво об’їзної дороги навколо Калинівки, яка стала довгобудом.
Ведеться непримиренна боротьба з монополістами на ринку закупівлі молока від населення. Керівництво області робитиме все, щоб економіка нашого краю розвивалась. Влада може сподобатись людям тільки одним - сумлінною працею задля цих людей.
            Керівник області закликав усіх працювати напружно та продуктивно, бо тільки сильним підкоряється істина.
 
            Крім того, партконференція обрала нову політраду облорганізації партії у складі 72 осіб, а також контрольну комісію у складі 10 осіб.
У Вінницькій області налічується близько 25 тис. членів Партії регіонів.

Петро ЗАРИЦЬКИЙ
Категория: МЕСТНЫЕ НОВОСТИ и СОБЫТИЯ | Добавил: kazatin_pr (16/07/2010) W
Просмотров: 910 | Комментарии: 2 | Рейтинг: 4.5/2
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2018
Поиск
Архив записей