Четверг, 15/11/2018, 22:29
Главная Регистрация Вход
Приветствую Вас, Гость · RSS
Меню сайта
Категории раздела
НОВОСТИ Казатинской РДА [1]
НОВОСТИ от ПР [0]
ЗАЯВЛЕНИЕ ЛИДЕРА ПР [38]
ЗАЯВЛЕНИЕ Партии регионов [18]
Официальные заявления Партии регионов
МЕСТНЫЕ НОВОСТИ и СОБЫТИЯ [80]
ВИДЕОНОВОСТИ [2]
Все НОВОСТИ Украины
Наши ДЕЛА [14]
ЗАЯВЛЕНИЯ и ВЫСКАЗЫВАНИЯ ОДНОПАРТИЙЦЕВ [30]
ПОЗДРАВЛЕНИЯ от НАРОДНЫХ ДЕПУТАТОВ [22]
ПОЗДРАВЛЕНИЯ от КАЗАТИНСКОЙ ПР [25]
Открытое письмо ДЕПУТАТА от ПР [1]
ВЫБОРЫ [0]
ВЫБОРЫ ПРЕЗИДЕНТА Украины 2010 [67]
Наш опрос
За кого Вы проголосовали бы сегодня ?
Всего ответов: 295
Форма входа
 Каталог статей
Главная » Статьи » МЕСТНЫЕ НОВОСТИ и СОБЫТИЯ

Збудувати 10 сучасних тваринницьких комплексів до кінця року.

Збудувати 10 сучасних тваринницьких комплексів до кінця року - таке амбітне завдання поставив голова облдержадміністрації Микола Джига учасникам наради, яку провів на базі ВАТ «Брацлав» у Немирівському районі.

Голови райдержадміністрацій ознайомились із єдиним в Укра­їні виробництвом суперсучасно­го обладнання для тваринниць­ких ферм і досвідом будівницт­ва таких комплексів «під ключ». Це передувало подальшій роз­мові, що стосувалася аналізу ре­зультатів роботи тваринництва у минулому році, зокрема, виробництва молока, і планів на майбутнє.

Начальник Головного управління агропромислового розвитку і про­довольства Анатолій Павліченко ознайомив із показниками, які здебі­льшого зросли, - це виробництво м'яса, яєць, збільшилось поголів'я сільськогосподарських тварин у цілому. За винятком дійних корів. Тут є навіть зменшення, а виробництво молока залишилось на рівні попе­реднього року - 836 тисяч тонн. Особливу стурбованість викликає те, що лише 140 тис. тонн, всього 16 відсотків, надійшло з господарств. А це саме те якісне молоко, продукція з якого має попит за кордоном, і, відповідно, ціну.

Для виправлення становища облдержадміністрацією прийнято план дій, результатом якого має стати будівництво у цьому році щонайменше десяти тваринницьких комплексів. Як повідомив перший заступник губернатора Іван Мовчан, керівництво облдержадміністрації активно займається пошуком інвесторів. Вже є перші домовленості про капітало­вкладення, завіз молодняка ВРХ. За­лишилось підшукати інвестиційні майданчики з можливістю будівниц­тва комплексів та створення кормо­вої бази. Керівники районів отрима­ли завдання протягом 10 днів під­шукати такі майданчики, а відповідні служби та управління облдержадмі­ністрації - всіляко сприяти цьому.

- Десять комплексів - це не міф, а реальність, - запевнив Іван Мовчан. — Ми над цим працюємо, а тепер і ви станьте менеджерами. Переконуйте, допомагайте, підказуйте, задійте всі резерви.

На завершення наради Микола Джига зазначив:

- Ми зовсім не проти приватного сектора. Навпаки, відкриваємо молокоприймальні пункти, передбачена державна підтримка індивідуальних виробників тваринницької продукції. Але майбутнє, все-таки, за  великотоварним виробництвом. Там є можливість модернізації, впровадження новітніх технологій, а це зовсім інша якість продукції, що дасть можливість виходити на експортні ринки. Зрештою, це тисячі робочих місць як у тваринництві, так і в рослинності.

Валерій ВЛАЩУК

Газета «ВІННИЧЧИНА» Источник: http://vinpr.org
Категория: МЕСТНЫЕ НОВОСТИ и СОБЫТИЯ | Добавил: kazatin_pr (11/02/2011) W
Просмотров: 340 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2018
Поиск
Архив записей