Понедельник, 24/06/2019, 23:26
Главная Регистрация Вход
Приветствую Вас, Гость · RSS
Меню сайта
Наш опрос
За кого Вы проголосовали бы сегодня ?
Всего ответов: 295
Форма входа
 Наши сельские ячейки
Сельские ячейки
Казатинской районной организации Партии регионов

           Голови сільських та селищних осередків Партії регіонів:


1.     Філатова Зоя Іванівна - голова Флоріанівського сільського осередку;

2.     Бондарук Юлія Савівна - голова Титусівського сільського осередку;

3.     Кузьменко Лілія Леонідівна - голова Сигнальського сільського осередку;

4.     Никитюк Лідія Миронівна - голова Самгородоцького сільського осередку;

5.     Акіншина Наталія Володимирів – голова Садового сільського осередку;

6.     Яремчук Юрій Васильович - голова Пузирківського сільського осередку;

7.     Полончук Ольга Володимирівна- голова Пляхівського сільського осередку;

8.     Панчук Неля Олександрівна - голова Переможнянського сільського осередку;

9.     Кривенчук Володимир Миколайович - голова Немиренського сільського осередку;

10.                 Чарна Ольга Григоріївна- голова Михайлинського сільського осередку;

11.                 Степанюк Наталія Іванівна - голова М.Клітенськогосільського осередку;

12.                 Коломійчук Олександр Станіславович - голова Комсомольського сільського осередку;

13.                 Морозов Олег Миколайович - голова Козятинського сільського осередку;

14.                 Бурковський Микола Іванович - голова Кашперівського сільського осередку;

15.                 Костюк Ірина Анатоліївна - голова Збаражського сільського осередку;

16.                 Лесик Яків Олександрович - голова Журбинецького сільського осередку;

17.                 Юрковський Володимир Євгенович - голова Непедівського сільського осередку;

18.                 Хорунжа Оксана Юріївна - голова Глухівського селищного осередку;

19.                 Ізовіта Галина Галина - активіста с.Вовчинці;

20.                 Висоцька Анна Михайлівна - голова Сестринівського сільського осередку;

21.               Харахондя Світлана Ярославівна - голова Бродецького селищного осередку;

22.                 Чорноморець Марія Трохимівна - голова Йосипівського сільського осередку;

23.                 Жукова Валентина Вікторівна - голова В.Степу сільського осередку;

24.                 Перенчук Лариса Влодимирівна - голова Білопільського сільського осередку;

25.                 Кондратюк Тетяна Миколаївна - голова Куманівського сільського осередку;

26.                 Герук Валентина Анатоліївна - голова Жежілівського сільського осередку;

Copyright MyCorp © 2019
Поиск
Календарь
«  Июнь 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архив записей