Пятница, 14/12/2018, 00:00
Главная Регистрация Вход
Приветствую Вас, Гость · RSS
Меню сайта
Категории раздела
НОВОСТИ Казатинской РДА [1]
НОВОСТИ от ПР [0]
ЗАЯВЛЕНИЕ ЛИДЕРА ПР [38]
ЗАЯВЛЕНИЕ Партии регионов [18]
Официальные заявления Партии регионов
МЕСТНЫЕ НОВОСТИ и СОБЫТИЯ [80]
ВИДЕОНОВОСТИ [2]
Все НОВОСТИ Украины
Наши ДЕЛА [14]
ЗАЯВЛЕНИЯ и ВЫСКАЗЫВАНИЯ ОДНОПАРТИЙЦЕВ [30]
ПОЗДРАВЛЕНИЯ от НАРОДНЫХ ДЕПУТАТОВ [22]
ПОЗДРАВЛЕНИЯ от КАЗАТИНСКОЙ ПР [25]
Открытое письмо ДЕПУТАТА от ПР [1]
ВЫБОРЫ [0]
ВЫБОРЫ ПРЕЗИДЕНТА Украины 2010 [67]
Наш опрос
За кого Вы проголосовали бы сегодня ?
Всего ответов: 295
Форма входа
 Каталог статей
Главная » Статьи » МЕСТНЫЕ НОВОСТИ и СОБЫТИЯ

Міські депутати обрали секретаря
      
      У п’ятницю 12 листопада пройшла перша сесія Козятинської міської ради 6-го скликання. Розпочалась вона об 14-00 години і продовжувалась майже до 17-00 год.
 
       Основні питання порядку денного першої сесії включали в себе:
- Підведення підсумків виборів депутатів міської ради 6 го скликання та міського голови, визначення їх повноважень;
- Затвердження Регламенту 1-ї сесії міської ради;
- Обрання секретаріату 1-ї сесії міської ради;
- Обрання лічильної комісії;
- Обрання таємним голосуванням секретаря Козятинської міської ради
- Утворення постійних депутатських комісій, затвердження їх складу та обрання їх голів;
- Затвердження тимчасової структури міської ради, її загальної чисельності та її виконавчих органів;
- Затвердження на посади першого заступника, та інших заступників міського голови, керуючого справами виконкому міської ради;
- Утворення виконавчого комітету міської ради;
- Встановлення надбавок, доплат до посадового окладу, преміювання та надання матеріальної допомого міському голові, першому заступнику, заступникам голови та секретарю міської ради та керуючому справами виконавчого комітету.
- Різне.
 
      Відповідно до Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів», Козятинська міська виборча комісія Вінницької області повідомила про результати виборів депутатів Козятинської міської ради 31 жовтня 2010 року в багатомандатному виборчому окрузі м. Козятин та мажоритарних виборчих округах, а також офіційно оприлюднила результати виборів Козятинського міського голови, яким став ГВЕЛЕСІАНІ Олександр Георгійович, член соціалістичної партії України.
 
      Депутатами Козятинської міської ради обрано осіб 20 осіб по багатомандатному виборчому окрузі м. Козятин та 20 депутатів по мажоритарних виборчих округах.
 
      Склавши присягу міський голова Гвелесіані О.Г. взяв повноваження головуючого на сесії. За його пропозиції був затверджений Порядок денний, Регламент першої сесії та обраний секретаріат та лічильна комісія. За пропозицією міського голови на посаду секретаря Козятинської міської ради було винесено кандидатуру депутата від соціалістичної партії України – Кальноокого Анатолія Сергійовича.
       Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» вибори секретаря були проведені таємним голосуванням, результат 19 депутатів «ЗА» та 21 депутат були «ПРОТИ» запропонованої міським головою кандидатури.
 
      Після закінчення, оголошеної головою міста перерви, за пропозицією 21 депутата Козятинської міської ради була внесена кандидатура на посаду секретаря міської ради – Нікіфорова Дмитра Олександровича.
       Після декількох перерв, які брались для консультаційних та організаційних потреб на розгляд депутатів Козятинської міської ради головуючим була запропонована кандидатура секретаря міської ради Нікіфорова Д.О., члена ПР.
      Результатом таємного голосування за підтримки 23 депутатів «ЗА» та 17 депутатів «ПРОТИ» секретарем Козятинської міської ради було обрано
 
Дмитра Олександровича Нікіфорова.
 
 
      Зважаючи, що кандидатура міського голови на посаду секретаря не пройшла, що говорить про відсутність його домовленості з більшістю депутатів по інших питаннях та з метою отримання часу для проведення консультацій з депутатськими групами, міським головою було запропоновано прервати сесію та оголосити перерву до п’ятниці 19 листопада. Зазначена пропозиція, зважаючи на те, що сесія порушила регламент (мала пройти на протязі 2-х годин) та мала суттєве нервове навантаження на депутатів, знайшла підтримку серед новообраних депутатів.


Источник: http://kazatinpr.at.ua
Категория: МЕСТНЫЕ НОВОСТИ и СОБЫТИЯ | Добавил: kazatin_pr (13/11/2010) W
Просмотров: 322 | Теги: Нікіфоров Дмитро Олексанрович | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2018
Поиск
Архив записей